MANAGEMENT

Kees Visser

Kees Visser

Managing Director
Telefoon: 088-8822555
E-mail: kees.visser@volvo.com

Stef Slotboom

Stef Slotboom

Manager Commercial Trucks
Telefoon: 088-8822530
E-mail: stef.slotboom@volvo.com

Jaap Kluit

Jaap Kluit

Manager Accounting & Business Control
Telefoon: 088-8822551
E-mail: jaap.kluit@volvo.com

John Pauls

John Pauls

Manager After Sales Operations
Telefoon: 088-8822560
E-mail: john.pauls@volvo.com

Richard Quist

Richard Quist

Manager Service Center
Telefoon: 088-8822562
E-mail: richard.quist@volvo.com

VERKOOP VOLVO TRUCKS

Stef Slotboom

Stef Slotboom

Manager Commercial Trucks
Telefoon: 088-8822530
E-mail: stef.slotboom@volvo.com

Robert Verkerk

Robert Verkerk 

Area Sales Manager
Telefoon: 06-13235250
E-mail: robert.verkerk@volvo.com

Vincent Bessems

Vincent Bessems

Area Sales Manager
Telefoon: 06-53725332
E-mail: vincent.bessems@volvo.com

Rik de Haan

Rik de Haan

Verkoopadviseur Maasdijk
Telefoon: 06-46633748
E-mail: rik.de.haan@volvo.com

Alvar Meijer

Alvar Meijer

Verkoopadviseur Alblasserdam
Telefoon: 06-51197435
E-mail: Alvar.meijer@volvo.com

Martin van Reeuwijk

Martin van Reeuwijk

Verkoopadviseur Zoetermeer
Telefoon: 06-53746030
E-mail: martin.van.reeuwijk@volvo.com

Thomas Lindner

Thomas Lindner

Verkoopadviseur Amsterdam
Telefoon: 06-13723536
E-mail: thomas.lindner@volvo.com

Kees Jan Wijntje

Kees Jan Wijntje 

Verkoopadviseur Gorinchem
Telefoon: 06-51953480
E-mail: keesjan.wijntje@volvo.com

Marcel Bollinger

Marcel Bollinger

Verkoopadviseur Alphen a/d Rijn
Telefoon: 06-33340359
E-mail: marcel.bollinger@volvo.com

Sander Voogt

Sander Voogt

Verkoopadviseur Aalsmeer & Rijnsburg
Telefoon: 06-51964553
E-mail: sander.voogt@volvo.com

VERKOOP RENAULT HCV & LCV

Jacco Karman

Jacco Karman

Manager Commercial Renault Trucks
Telefoon: 06-83138020
E-mail: roy.visser@renault-trucks.com

Robin Gaillard

Robin Gaillard

Accountmanager LCV Berkel en Rodenrijs
Telefoon: 06-51134009
E-mail: robin.gaillard@renault-trucks.com

Willem Veen

Willem Veen 

Accountmanager LCV Berkel en Rodenrijs
Telefoon: 06-22386920
E-mail: willem.veen@renault-trucks.com

Maurice Nijsten

Maurice Nijsten

Accountmanager LCV Maasdijk
Telefoon: 06-53955859
E-mail: maurice.nijsten@renault-trucks.com

Michael Sanders

Michael Sanders

Accountmanager HCV 
Telefoon: 06-57135970
E-mail: michael.sanders@renault-trucks.com

SALES SUPPORT

Mark Brand

Mark Brand

Telefoon: 088-8822538
E-mail: mark.brand@volvo.com

Matthijs Seubers

Matthijs Seubers

Telefoon: 088-8822536
E-mail: matthijs.seubers@volvo.com

Gerhard-VGTC

Gerhard-VGTC

Telefoon: 088-8822537
E-mail: gerhard.gerdes@renault-trucks.com

Mikel Poirters

Mikel Poirters

Telefoon: 088-8822535
E-mail: mikel.poirters@volvo.com

Roosmarie van Gorsel

Roosmarie van Gorsel

Telefoon: 088-8822534
E-mail: roosmarie.van.gorsel@volvo.com

Johan Kievit

Johan Kievit

Telefoon: 088-8822532
E-mailjohan.kievit@volvo.com

Reinier van Dam

Reinier van Dam

Telefoon: 088-8822680
E-mail: reinier.van.dam@volvo.com

AFTERSALES

John Pauls

John Pauls

Manager After Sales Operations
Telefoon: 088-8822560
E-mail: john.pauls@volvo.com

Ronald Pieters

Ronald Pieters

Vestigingsmanager Alblasserdam, Gorinchem & Rotterdam
Telefoon: 06-51541420
E-mail: ronald.pieters@volvo.com

Erik Landzaat

Erik Landzaat

Vestigingsmanager Aalsmeer, Almere & Amsterdam
Telefoon: 06-13902109
E-mail: erik.landzaat@volvo.com

Richard van Horik

Richard van Horik

Vestigingsmanager Alphen a/d Rijn, Berkel en Rodenrijs en Zoetermeer
Telefoon: 06-22966006
E-mail: richard.van.horik@volvo.com

Leon Philipoom

Leon Philipoom

Commercial Aftersales Manager
Telefoon: 06-51226939
E-mail: leon.philipoom@volvo.com

René Misdorp

René Misdorp

Vestigingsmanager Maasdijk, TKM en Rijnsburg
Telefoon: 06-82105252
E-mail: rene.misdorp@volvo.com

USED TRUCKS

Sander Visser

Sander Visser

Used Trucks Manager
Telefoon: 06-10014520
E-mail: sander.visser@volvo.com

SERVICE CENTER

Richard Quist

Richard Quist

Manager Service Center
Telefoon: 088-8822562
E-mail: richard.quist@volvo.com

Henk van de Belt

Henk van de Belt

Service Center
Telefoon: 088-8822566
E-mail: henk.van.de.belt@volvo.com

Rik van Grieken

Rik van Grieken

Service Center
Telefoon: 088-8822561
E-mail: rik.van.grieken@volvo.com

Daan Overduin

Daan Overduin

Service Center
E-mail: daan.overduin@volvo.com

Peter Quaak

Peter Quaak 

Service Center
Telefoon: 088-8822564
E-mail: peter.quaak@volvo.com

Fabienne van Veen

Fabienne van Veen

Service Center
Telefoon: 088-8822567
E-mail: fabienne.van.veen@volvo.com

ADMINISTRATIE

Michelle-de-Vlaam

Michelle-de-Vlaam

Telefoon: 088-8822555
E-mail: michelle.de.vlaam@volvo.com

HUMAN RESOURCES

Edwin van Merode

Edwin van Merode

HR Business Partner
Telefoon: 088-8823030
E-mail: edwin.van.merode@volvo.com

Sultan Kayalik-Simsek

Sultan Kayalik-Simsek 

Human Resources Officer
Telefoon: 088-8822569
E-mail: sultan.kayalik@volvo.com