Volvo Group Truck Center Zoetermeer

VOLVO GROUP TRUCK CENTER ZOETERMEER

Edelgasstraat 270
2718 TC Zoetermeer
Tel.: 088 88 22 440
Fax: 088 88 22 459


Werkplaats: werkplaats.zoetermeer@volvo.com
Magazijn: magazijn.zoetermeer@volvo.com
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 19.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.15u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop

Verkoop Volvo

Martin van Reeuwijk
Verkoopadviseur Zoetermeer

Mobiel: 06 53746030
E-mail: martin.van.reeuwijk@volvo.com

Verkoop

Verkoop Renault

Colin Sweens
Accountmanager HCV
Telefoon: 06-13486978
E-mail:colin.sweens@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop

Mikel Poirters
Sales Support

Tel: 088-8822535
E-mail: mikel.poirters@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager

Vestigingsmanager

Richard van Horik
Vestigingsmanager Berkel en Rodenrijs

Mobiel: 06-22966006
E-mail: richard.van.horik@volvo.com

Werkplaats

Werkplaats

Jos van der Kooij
Werkplaatschef

Tel: 088-8822450
E-mail: jos.van.der.kooij@volvo.com

Service

Service

Ron Pluimert
Service Coördinator

Tel: 088-8822440
E-mail: ron.pluimert@volvo.com

Service

Service

Wijnand Gelderblom
Service Coördinator

Tel: 088-8822442
E-mail: wijnand.gelderblom@volvo.com

Magazijn

Magazijn

Dennis Krouwel
Magazijnchef

Tel: 088-8822445
E-mail: dennis.krouwel@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Press Release