VOLVO GROUP TRUCK CENTER ROTTERDAM

Bezoekadres:
Albert Plesmanweg 69, 3088 GB  Rotterdam

Postadres:
Postbus 54018, 3008 JA  Rotterdam

Algemene Receptie: 088 88 22 555
Werkplaats Receptie: 088 88 22 500
24 uurs (na 20:00 uur): 088 88 22 555
Faxnummer: 088 88 22 519

Werkplaats: werkplaats.waalhaven@volvo.com
Magazijn: magazijn.rotterdam@volvo.com
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 20.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.00u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop Volvo

Vincent Bessems
Area Sales Manager 

Mobiel: 06-53725332
E-mail: vincent.bessems@volvo.com

Verkoop Volvo

Rik de Haan
Verkoopadviseur Rotterdam 

Mobiel: 06-46633748
E-mail: rik.de.haan@volvo.com

Verkoop Renault

Oscar Zengerink
Manager Commercial Trucks Renault
Telefoon: 
E-mail: oscar.zengerink@renault-trucks.com

 

Verkoop

Mark Brand
Sales Support Manager

Tel: 088-8822538
E-mail: mark.brand@volvo.com

Verkoop

Mauro Fernald
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822532
E-mail: mauro.fernald@volvo.com

Verkoop

Mikel Poirters
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822535
E-mail: mikel.poirters@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager 

Ronald Pieters
Vestigingsmanager Rotterdam

Mobiel: 06-51541420
E-mail: ronald.pieters@volvo.com

Werkplaats

Len Jongeneel
Werkplaatschef

Tel: 088-8822510
Mobiel: 06-51226940
E-mail: len.jongeneel@volvo.com

Werkplaats

Wim Hompus
Assistent werkplaatsche
f
Tel: 088-8822503
Mobiel: 06-10537141
E-mail: wim.hompus@volvo.com

Service

Cees van der Laan
Service Coördinator

Tel: 088-8822500
E-mail: cees.van.der.laan@volvo.com

Service

Ricky Fräsdorf
Service Coördinator

Tel: 088-8822500
E-mail: ricky.frasdorf@volvo.com

Magazijn

Marcel den Breejen
Magazijnchef

Phone: 088-8822520
Tel: 06-82953816
E-mail: marcel.den.breejen@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Laatste nieuws