Volvo Group Truck Center Rijnsburg

VOLVO GROUP TRUCK CENTER RIJNSBURG

Rijnsburgerweg 86C
2231 AG Rijnsburg

Tel.: 088 88 22 660
Fax: 088 88 22 679

Werkplaats: werkplaats.rijnsburg@volvo.com
Magazijn: magazijn.rijnsburg@volvo.com
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 17.30u
Zaterdag: 8.00u - 12.00u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop

Verkoop Volvo

Robert Verkerk
Area Sales Manager

Mobiel: 06-13235250
E-mail: robert.verkerk@volvo.com

Verkoop

Verkoop Volvo

Sander Voogt
Verkoopadviseur Rijnsburg

Mobiel: 06-51964553
E-mail: sander.voogt@volvo.com

Verkoop

Verkoop Renault

Michael Sanders
Accountmanager HCV 
Telefoon: 06-57135970
E-mail: michael.sanders@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop

Reinier van Dam
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822680
E-mail: reinier.van.dam@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager

Vestigingsmanager

René Misdorp
Vestigingsmanager Maasdijk

Mobiel: 06-82105252
E-mail: rene.misdorp@volvo.com

Werkplaats

Werkplaats

Harro Grutter
Werkplaatschef

Tel: 088-8822670
E-mail: harro.grutter@volvo.com

Service

Service

Pascal Snel
Service Coördinator 

Tel: 088-8822660
E-mail: pascal.snel@volvo.com

Johan den Hertog
Service Coördinator 

Tel: 088-8822663
E-mail: johan.den.hertog@volvo.com

Magazijn

Magazijn

Rico Stroombergen
Magazijnchef

Tel: 088-8822665
E-mail: rico.stroombergen@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Press Release