Volvo Group Truck Center Maasdijk

VOLVO GROUP TRUCK CENTER MAASDIJK

Bandijkweg 62
2676 LJ Maasdijk

Tel.: 088 88 22 400
Fax: 088 88 22 419

Werkplaats: werkplaats.maasdijk@volvo.com
Magazijn: magazijn.maasdijk@volvo.com
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl

 

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 19.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.15u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop

Verkoop Volvo

Rik de Haan 
Verkoopadviseur Maasdijk

Mobile: 06-46633748
E-mail: rik.de.haan@volvo.com

Verkoop

Verkoop Renault

Maurice Nijsten
Accountmanager LCV Maasdijk

Tel: 06-53955859
E-mail: maurice.nijsten@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop Renault

Colin Sweens
Accountmanager HCV
Telefoon: 06-13486978
E-mail:colin.sweens@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop

Gerhard Gerdes
Sales Support Manager

Tel: 088-8822537
E-mail: gerhard.gerdes@renault-trucks.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager

Vestigingsmanager

René Misdorp
Vestigingsmanager Maasdijk

Mobiel: 06-82105252
E-mail: rene.misdorp@volvo.com

Service

Service

Alan de Nijs
Service Coördinator

Tel: 088-8822401
E-mail: alan.de.nijs@volvo.com

Werkplaatschef

Werkplaats

Gert van der Ende
Werkplaatschef

Tel: 088–8822410
E-mail: gert.van.der.ende@volvo.com

Magazijn

Magazijn

Thijs Molenaar
Magazijnchef

Tel: 088–8822405
E-mail: thijs.molenaar@volvo.com

Service

Service

Marcel Pieters
Service Coördinator 

Tel: 088-8822400
E-mail: marcel.pieters@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Press Release