Volvo Group Truck Center Gorinchem

VOLVO GROUP TRUCK CENTER GORINCHEM

Avelingen West 19
4202 MS Gorinchem

Tel.: 088 88 22 700
Fax: 088 88 22 719

Werkplaats: werkplaats.gorinchem@volvo.com
Magazijn: magazijn.gorinchem@volvo.com
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl

Openingstijden :

Maandag-Vrijdag: 8.00u - 18.00u
Zaterdag: 8.00u- 12.00u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop

Verkoop Volvo

Kees Jan Wijntje
Verkoopadviseur Gorinchem

Mobiel: 06-51953480
E-mail: keesjan.wijntje@volvo.com

Verkoop

Verkoop Renault

Roy Visser
Manager Commercial Trucks Renault
Telefoon: 06-83138020
E-mail: roy.visser@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop

Roosmarie van Gorsel
Sales Support Medewerker 

Tel: 088-8822534
E-mail: roosmarie.van.gorsel@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager

Vestigingsmanager

Ronald Pieters
Vestigingsmanager Gorinchem

Mobiel: 06-51541420
E-mail: ronald.pieters@volvo.com  

 

Werkplaatschef

Werkplaatschef

John ten Braak
Werkplaatschef

Tel: 088-8822709
E-mail: john.ten.braak@volvo.com

Service

Service

Yorick van der Sterren
Service Coördinator

Tel: 088-8822701
E-mail: 
yorick.van.der.sterren@volvo.com

Magazijn

Magazijn

Marius van Erk
Magazijnchef

Tel: 088-8822705
E-mail: marius.van.erk@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Press Release