Volvo Group Truck Center Berkel en Rodenrijs

VOLVO GROUP TRUCK CENTER BERKEL EN RODENRIJS

Celsiusstraat 8
2652 XT Berkel en Rodenrijs

Tel.: 088 88 22 460
Fax: 088 88 22 479

Werkplaats: werkplaats.berkel@renault-trucks.com 
Magazijn: magazijn.berkel@volvo.com 
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl

 

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 18.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.15u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop

Verkoop Renault

Robin Gaillard
Accountmanager LCV Berkel en Rodenrijs

Mobiel: 06-51134009
E-mail: robin.gaillard@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop Renault

Willem Veen
Accountmanager LCV Berkel en Rodenrijs

Mobiel: 06-22386920
E-mail: willem.veen@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop Renault

Colin Sweens
Accountmanager HCV
Telefoon: 06-13486978
E-mail:colin.sweens@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop

Gerhard Gerdes
Sales Suppport Medewerker LCV

Tel: 088-8833537
E-mail: gerhard.gerdes@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop

Mikel Poirters
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822535
E-mail: mikel.poirters@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager

Vestigingsmanager

Richard van Horik
Vestigingsmanager Berkel en Rodenrijs

Mobiel: 06-22966006
E-mail: richard.van.horik@volvo.com

Werkplaats

Werkplaats

Rene van Diemen
Werkplaatschef

Tel: 088-8822470
E-mail: rene.van.diemen@volvo.com  

Service

Service

Rinus van der Kuil
Service Coördinator

Tel: 088-8822460
E-mail: rinus.van.der.kuil@renault-trucks.com  

Service

Service

Sabine van Vliet
Service Coördinator 

Tel: 088-8822463
E-mail: sabine.van.vliet@volvo.com

Magazijn

Magazijn

Paul Bogaarts
Magazijnchef

Tel: 088-8822465
E-mail: paul.bogaarts@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Press Release