VOLVO GROUP TRUCK CENTER AMSTERDAM

Beiraweg 3
1047 HN Amsterdam

Tel.: 088 88 22 600
Fax: 088 88 22 619
 
Werkplaats: werkplaats.amsterdam@volvo.com
Magazijn: magazijn.amsterdam@volvo.com 
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl 

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 18.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.00u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop Volvo

Robert Verkerk
Area Sales Manager

Mobiel: 06-13235250
E-mail: robert.verkerk@volvo.com

Verkoop Volvo

Thomas Lindner
Verkoopadviseur Amsterdam

Mobiel: 06-13723536
E-mail: thomas.lindner@volvo.com

Verkoop Renault

Jacco Karman
Accountmanager LCV Amsterdam

Mobiel: 06-22450451
E-mail: jacco.karman@renault-trucks.com

Verkoop

Mikel Poirters
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822535
E-mail: mikel.poirters@volvo.com

Verkoop

Matthijs Seubers 
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822536
E-mail: matthijs.seubers@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager

Erik Landzaat
Vestigingsmanager Amsterdam

Mobiel: 06-13902109
E-mail: erik.landzaat@volvo.com

Werkplaats

Jeroen Bakker
Werkplaatschef

Tel: 088-8822610
E-mail: jeroen.bakker@volvo.com

Service

Gerrie Engel
Service Coördinator

Tel: 088-8822603
E-mail: gerrie.engel@volvo.com

Service

Chris Kranstauber
Service Coördinator 

Tel: 088-8822600
E-mail: chris.kranstauber@volvo.com

Service

Kelly van der Hoek
Service Coördinator 

Tel: 088-8822608
E-mail: kelly.van.der.hoek@volvo.com

Magazijn

Jan Kok
Magazijnche
f
Tel: 088-8822604
E-mail: jan.kok@renault-trucks.com

ONZE VESTIGINGEN

Laatste nieuws