VOLVO GROUP TRUCK CENTER ALPHEN AAN DEN RIJN

Röntgenweg 18
2408 AB Alphen a/d Rijn

Tel.: 088 88 22 680
Fax: 088 88 22 699

Werkplaats: werkplaats.alphen@volvo.com
Magazijn: magazijn.alphen@volvo.com 
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl 

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 18.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.00u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop Volvo

Robert Verkerk
Area Sales Manager

Mobiel: 06-13235250
E-mail: robert.verkerk@volvo.com

Verkoop Volvo

Marcel Bollinger
Verkoopadviseur Alphen aan den Rijn

Mobiel: 06-33340359
E-mail: marcel.bollinger@volvo.com

Verkoop

Reinier van Dam
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822680
E-mail: reinier.van.dam@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager 

Richard van Horik 
Vestigingsmanager Alphen aan den Rijn

Mobiel: 06-22966006
E-mail: richard.van.horik@volvo.com

Magazijn

Ron Dekker 
Magazijnchef 

Tel: 088-8822687
E-mail: ron.dekker@volvo.com

Service

Erik van der Voorst 
Service Coördinator 

Tel: 088-8822684
E-mail: erik.van.der.voorst@volvo.com

Service

Menno Spies 
Service Coördinator 

Tel: 088-8822681
E-mail: menno.spies@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Laatste nieuws

collage.pressReleaseTitle