Volvo Group Truck Center Almere

VOLVO GROUP TRUCK CENTER ALMERE

Wittevrouwen 50
1358 CD  Almere
Tel.: 088 88 22 777
Fax: 088 88 22 789

Werkplaats: werkplaats.almere@volvo.com 
Magzijn: magazijn.almere@volvo.com 
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl 

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 18.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.00u*

*De vestiging in Almere is om de zaterdag geopend.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het filiaal in Almere.

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop

Verkoop Volvo

Robert Verkerk
Area Sales Manager

Mobiel: 06-13235250
E-mail: robert.verkerk@volvo.com

Verkoop

Verkoop Renault

Jacco Karman
Accountmanager LCV Almere

Tel: 06-22450451
E-mail: jacco.karman@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop Renault

Michael Sanders
Accountmanager HCV 
Telefoon: 06-57135970
E-mail: michael.sanders@renault-trucks.com

Verkoop

Verkoop

Matthijs Seubers
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822536
E-mail: matthijs.seubers@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn

Vestigingsmanager

Vestigingsmanager 

Erik Landzaat
Vestigingsmanager Almere

Mobiel: 06-13902109
Email: erik.landzaat@volvo.com

Werkplaats

Werkplaats

Martijn Veen
Werkplaatschef

Tel: 088-8822777
E-mail: martijn.veen@volvo.com 

Service

Service

Marc Scheffers
Service Coördinator

Tel: 088-8822777
E-mail: marc.scheffers@volvo.com  

Magazijn

Magazijn

Dennis Wammes 
Magazijnchef

Tel: 088-8822774
E-mail: dennis.wammes@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Press Release