VOLVO GROUP TRUCK CENTER ALBLASSERDAM

Nieuwland Parc 111
2952 DB Alblasserdam

Tel.: 088 88 22 720
Fax: 088 88 22 739

Werkplaats: werkplaats.alblasserdam@volvo.com
Magazijn: magazijn.alblasserdam@volvo.com 
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl

 

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 18.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.00u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop Volvo

Vincent Bessems 
Area Sales Manager 

Mobiel: 06-53725332
E-mail: vincent.bessems@volvo.com

Verkoop Volvo

Alvar Meijer
Verkoopadviseur Alblasserdam

Mobiel: 06-51197435
E-Mail: alvar.meijer@volvo.com

Verkoop

Roosmarie van Gorsel
Sales Support Medewerker 
Tel: 088-8822534
E-mail: roosmarie.van.gorsel@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn 

Vestigingsmanager 

Ronald Pieters
Vestigingsmanager Alblasserdam 

Mobiel: 06-51541420
E-mail: ronald.pieters@volvo.com

Werkplaats

Michel de Groot
Werkplaatschef

Tel: 088-8822730
Mobiel: 06-51541423
E-mail: michel.de.groot@volvo.com  

Service

Henk Hartman
Service Coördinator

Tel: 088-8822722
E-mail: henk.hartman@volvo.com

Magazijn

Marco Wigman
Magazijnchef

Tel: 088-8822725
E-mail: marco.wigman@volvo.com

Jens van der Velde 
Service Coördinator 

Tel: 088-8822720
E-mail: jens.van.der.velde@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Laatste nieuws