VOLVO GROUP TRUCK CENTER AALSMEER

Visserstraat 40
1431 GJ Aalsmeer

Tel.: 088 88 22 640
Fax: 088 88 22 659

Werkplaats: werkplaats.aalsmeer@volvo.com
Magazijn: magazijn.aalsmeer@volvo.com 
Algemeen: info@volvogrouptruckcenter.nl 

Openingstijden
Maandag-vrijdag: 8.00u - 18.00u
Zaterdag: 8.00u - 12.00u

WIJ STAAN VOOR U KLAAR

Onze afdelingen

  • Verkoop nieuwe Volvo trucks
  • Verkoop nieuwe Renault lichte bedrijfswagens
  • Verhuur korte termijn
  • Toll Collect
  • IJkingcentrum snelheidsbegrenzers

Onze diensten

  • Onderhoud & herstellingen trucks, bussen, opleggers 
  • Depannage dienst 24/7
  • Verhuur korte termijn
  • Analoge en digitale tachografen
  • Diensten: financiering, verzekering, Dynafleet, online services, rijvaardigheidstraining, ...

ONZE MEDEWERKERS

Verkoop

Verkoop Volvo

Robert Verkerk
Area Sales Manager

Mobiel: 06-13235250
E-mail: robert.verkerk@volvo.com

Verkoop Volvo

Robert van der Kwast
Verkoopadviseur Aalsmeer

Mobiel: 
E-mail: robert.van.der.kwast@volvo.com

Verkoop

Matthijs Seubers
Sales Support Medewerker

Tel: 088-8822536
E-mail: matthijs.seubers@volvo.com

Werkplaats, Administratie & Magazijn

Vestigingsmanager

Erik Landzaat
Vestigingsmanager Aalsmeer

Mobiel: 06-13902109
E-mail: erik.landzaat@volvo.com  

Werkplaatschef

Jacob Hertog
Werkplaatschef

Tel: 088-8822650
E-mail: jacob.hertog@volvo.com  

Service

Henk ter Veen
Service Coördinator

Tel: 088-8822640
E-mail: henk.ter.veen@volvo.com  

Service

Ted Doets 
Service Coördinator 

Tel: 088-8822640
E-mail: ted.doets@volvo.com

Gert-Jan Dijkman 
Magazijnchef

Tel: 088-8822645
E-mail: gert-jan.dijkman@volvo.com

ONZE VESTIGINGEN

Laatste nieuws